Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła wspaniała fizjoterapeutka - mgr Barbara Leipelt.
 
Barbara jest :
 
 
  • absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, autorką oraz współautorką prac naukowych publikowanych w czasopismach medycznych
  • certyfikowanym terapeutą manualnym wg standardów IFOMPT (The International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists). Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej oraz traumatologicznej. Prowadzi terapię wad postawy.
  • instruktorem jazdy konnej oraz hipoterapii który nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz konferencjach.
 
,,W swojej pracy szczególny nacisk kładę na szczegółowy wywiad z pacjentem, specyficzne elementy badania oraz indywidualny plan terapeutyczny. Bardzo ważne jest dla mnie, aby pacjent zrozumiał mechanizm powstania dolegliwości, z jaką się zgłosił".
 
Basiu, jesteśmy dumni, że dołączyłaś do Naszego zespołu. Witamy!!

 

 

Drodzy Rodzice,

Po spotkaniu on line czas na WARSZATY NOSIDEŁKOWE w Centrum Terapeutica w Pszowie. Dla kogo warsztaty nosidłowe?

Serdecznie dziękujemy Pani Hannie Blokesz-Bacza za rozmowę i obszerny artykuł o naszej działalności który można przeczytać na stronie Urzędu Miasta Pszów pod adresem: Tu pomoc znajdą dzieci i dorośli.

 

W zgodzie z maksymą "Myśl globalnie działaj lokalnie" - chcemy świadczyć dla Państwa, mieszkańców Pszowa i okolic, usługi o najwyższej jakości. Siłą naszego Centrum jest zespół wykształconych profesjonalistów gotowych nieść Państwu pomoc we wszelkich dolegliwościach.

 

Pozdrawiamy

Miło Nam poinformować, że do Naszego zespołu od stycznia dołączy Barbara Salamon-Szympruch, założycielka Klubu Rodzica w Rybniku oraz Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi.  


Barbara doradza rodzicom w sprawach dotyczących noszenia w chustach i nosidłach miękkich. Prowadzi warsztaty masażu Shantala oraz zajęcia Sensoplastyka, a już wkrótce zaprosi na kolejne zajęcia dla nieco starszych dzieci. Prowadzi również wypożyczalnię chust, nosideł i słuchawek wygłuszających dla dzieci.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy naszym Pacjentom oraz ich rodzinom najszczersze życzenia: zdrowia, miłości, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych będzie dla Was momentem odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków, a Nowy Rok spełni nadzieje z nim związane, aby udało się z sukcesem zrealizować wszystkie plany, w tym Nasze wspólne związane z Państwa zdrowiem.

Beata Czekała wraz z Zespołem Terapeutica

Zbliżają się Święta...
To czas, w którym chcemy podarować najbliższym coś wyjątkowego.
➡BON PODARUNKOWY na wizytę w Naszym Centrum to idealny pomysł na prezent.
➡ Możesz go wykorzystać na wizytę u Naszych fizjoterapeutów oraz dietetyka klinicznego.
Szczegóły dotyczące zakupu bonu znajdują się w zakładce Oferta.
Pozwól Nam zadbać o Twoje zdrowie!